Reklama
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (13:05)

  To musi być wyjątkowe miejsce, cisza, spokój, w otoczeniu lasów, a jednocześnie blisko centrum Warszawy – Stara Miłosna, Wawer, a może Konstancin?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (11:05)

  Macierzyństwo odmieniło jej życie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 (13:00)

  Dwie nianie, podróże po świecie i powrót do pracy na specjalnych gwiazdorskich warunkach! Aktorka z pewnością nie jest typową matką Polką...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 kwietnia 2014 (12:05)

  Opiekować się dzieckiem, czy wrócić do pracy? To dylemat wielu mam aktorek. Anna Mucha (33) ma wiele szczęścia, że te dwie role już wkrótce będzie mogła znakomicie pogodzić. Po urodzeniu drugie go maleństwa zapowiedziała przerwę w karierze. Jednak już w maju, po czterech miesiącach od porodu, pojawi się na planie „M jak miłość”. Skąd ta nieoczekiwana decyzja? Jak udało się nam dowiedzieć, producenci zaoferowali jej wręcz gwiazdorskie warunki. – Twórcy serialu wiedzieli, że A

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 kwietnia 2014 (08:00)

  Gdy wyszła na scenę na patio warszawskiego Domu Dochodowego, większość gości zaproszonych na niedawną konferencje prasową Oriflame, oniemiało z zachwytu. Anna Mucha pojawiła się na salonach po raz pierwszy od przyjścia na świat niecałe 3 miesiące temu jej drugiego dziecka – synka Teodora. I trzeba przyznać, że prezentowała się olśniewająco! Aktorka w roli ambasadorki marki promowała najnowszą linię kosmetyków do makijażu. Tryskała energią i humorem. Nie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 kwietnia 2014 (09:05)

  Od kilku lat systematycznie opisywała swoje życie na blogu internetowym. Tym samym była w stałym kontakcie z fa nami. Anna Mucha (33) chce jednak z tego zrezygnować. Ale… nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Aktorka będzie miała znacznie więcej czasu dla siebie i rodziny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 kwietnia 2014 (14:00)

  Anna Mucha (33) to niewątpliwie przykład mamy, która po porodzie nie zamyka się w domu. Aktorkę, po urodzeniu syna, mieliśmy już okazję spotkać na kilku imprezach. Fotoreporterzy widzieli ją też w tłusty czwartek, jak kupuje pączki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 20 marca 2014 (14:05)

  Półtora miesiąca temu przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Synek Anny Muchy (33) i jej ukochanego Marcela Sory – Teodor – właśnie zalicza pierwsze spacery.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 20 marca 2014 (13:05)

  Zaledwie sześć tygodni temu urodziła syna Teodora i już wraca na salony i... do biznesu. Anna Mucha (33) zdecydowała się przerwać urlop macierzyński, by wypełniać obowiązki ambasadorki kilku marek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 20 marca 2014 (12:05)

  Chcesz wiedzieć, jakie akcesoria dla najmłodszych dzieci poleca znana mama, Anna Mucha?

  Czytaj więcej Komentarzy:0