Reklama
 • Poniedziałek, 23 grudnia 2013 (12:00)

  Anna Mucha ma wsparcie Bronisława Komorowskiego, prezydenta RP, w realizacji szlachetnego projektu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 13 grudnia 2013 (10:00)

  "Robię to z egoizmu. Nic nie daje większej satysfakcji niż pomaganie”, mówi SHOW Anna Mucha (33). W siódmym miesiącu ciąży gwiazda jest na pełnych obrotach. Ćwiczy jogę, idzie do pracy na plan „M jak miłość”, a potem biegnie w eleganckiej sukience do Pałacu Prezydenckiego, by wesprzeć akcję „Szlachetna paczka”. Mimo zaawansowanej ciąży i pokaźnego brzuszka, gwiazda tryska pozytywną energią. Przy okazji aktorka zdradziła nam, co chciałaby dostać w tym roku od Mikoł

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 grudnia 2013 (12:00)

  W najbliższych odcinkach „M jak Miłość” okaże się, że grana przez aktorkę Magda ma poważnie chore serce! Anna Mucha jest już w bardzo zaawansowanej ciąży i niedługo będzie musiała zrezygnować z pracy w serialu. Czy to oznacza, że jej bohaterka umrze?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 grudnia 2013 (11:00)

  Choć jest w zaawansowanej ciąży, wzięła udział w castingu do niskobudżetowego filmu. I wygrała. Zdjęcia mają się rozpocząć w grudniu. – Czasem pracuję dla kasy, czasem dla idei, ale zawsze z przyjemnością – powiedziała gwiazda.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 13 listopada 2013 (10:00)

  Anna Mucha, która spodziewa się drugiego dziecka, wyznała ostatnio, że doskonale czuje się w stanie błogosławionym. – Mam wrażenie, że to moje powołanie!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 listopada 2013 (14:00)

  Aktorka (33) już niedługo urodzi drugie dziecko. Do tego czasu nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej. Rozpoczęła indywidualny program pod okiem instruktorki. Bardzo sobie ceni zajęcia z jogi, które ją rozluźniają, rozciągają i wzmacniają jej mięśnie. Brawo, ciąża to przecież nie choroba.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 6 listopada 2013 (13:05)

  Anna Mucha (33) i Marcel Sora uznali, że ich luksusowy apartament w centrum miasta jest za ciasny dla czteroosobowej rodziny. Para już niedługo powita na świecie drugie dziecko i rozgląda się za większym lokum. Podobno aktorka od dawna marzy o dużym domu z kawałkiem ogródka. I nie stresuje się formalnościami związanymi z taką inwestycją. Wręcz przeciwnie, ma mnóstwo energii i chce jak najszybciej zrealizować swój plan. „Ona cały czas powtarza, że ciąża to nie choroba. Dlatego nie zwalnia temp

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 3 października 2013 (12:05)

  Będąc w pierwszej ciąży, aktorka (33) chciała jak najszybciej dowiedzieć się, czy będzie mieć córeczkę, czy synka. Teraz, kiedy wspólnie ze swoim partnerem Marcelem Sorą spodziewa się kolejnego maleństwa, zmieniła zdanie i uznała, że płeć dziecka pozna dopiero po rozwiązaniu. Chce zrobić i sobie, i bliskim niespodziankę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 3 października 2013 (12:05)

  Czy mężczyźni w Polsce rzeczywiście boją się atrakcyjnej aktorki? Ania (33) twierdzi, że potrafią się zdobyć na odwagę, by do niej podejść, wyłącznie samce alfa oraz ci panowie, którzy nie wiedzą, kim ona jest. Według Muchy pozytywnym wyjątkiem od tej reguły jest tylko jej obecny partner, Włoch Marcello Sora, z którym obecnie oczekuje przyjścia na świat ich drugiego potomka. „Jestem związana z cudzoziemcem, bo jako jeden z nielicznych nie bał się mnie złapać za włosy i zac

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 13 września 2013 (08:05)

  Choć są rywalkami na polu zawodowym, darzą się wielką sympatią. Teraz, gdy obie są przy nadziei, spotykają się coraz częściej. Co się za tym kryje?

  Czytaj więcej Komentarzy:0